Privacy Policy (ଗୋପନୀୟତା ନୀତି)

digitalodia.com ଆପଣଙ୍କର ଗୋପନୀୟତା ବଜାୟ ରଖିବାର ଗୁରୁତ୍ୱକୁ ସ୍ୱୀକାର କରେ | ଆମେ ତୁମର ଗୋପନୀୟତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉ ଏବଂ ଆମ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁ | ଏହି ନୀତି ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ ଯେ ଆମେ https://www.digitalodia.comଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଫଲାଇନ୍ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକରେ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତା ସୂଚନାକୁ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରୁ | ଏହି ଗୋପନୀୟତା ନୀତି ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆମର ଅନଲାଇନ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଏବଂ ପୂର୍ବ ପରିଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ | ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ ଏବଂ / କିମ୍ବା ବ୍ୟବହାର କରି, ଆପଣ ଏହି ଗୋପନୀୟତା ନୀତିରେ ରାଜି ଅଛନ୍ତି | ଆମେ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ସୂଚନା ଯୋଗାଯୋଗ ସୁଚନା। ଆମେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ନାମ, ଇମେଲ୍, ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର, ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବା | ଆପଣ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ସୂଚନା ଆମ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ କିମ୍ବା ଆମାରୋସେ ଡଟ୍ କମ୍ ର ଏକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସାଇଟରେ ଆପଣ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ସୂଚନା ଆମେ ସଂଗ୍ରହ କରୁ | ଜନସଂଖ୍ୟା ସୂଚନା ଆମେ ହୁଏତ ତୁମ ବିଷୟରେ ଜନସଂଖ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା, ତୁମେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଇଭେଣ୍ଟ, ତୁମେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଇଭେଣ୍ଟ, ତୁମେ କିଣୁଥିବା ଟିକେଟ୍ କିମ୍ବା ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରୁ | ଏକ ସର୍ବେକ୍ଷଣର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ଆମେ ଏହାକୁ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବା | ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନା ଯଦି ଆପଣ ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କର IP ଠିକଣା ଏବଂ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବ୍ରାଉଜର୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରୁ | ଆପଣ କେଉଁ ସାଇଟରୁ ଆସିଛନ୍ତି, ଆମ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ବିତାଇଥିବା ସମୟର ଅବଧି, ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ ଆକ୍ସେସ୍ ହୋଇଛି କିମ୍ବା ଆପଣ ଆମକୁ ଛାଡିବାବେଳେ ଆପଣ କେଉଁ ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ଆମେ ଦେଖିପାରିବା | ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଡିଭାଇସ୍ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କିମ୍ବା ଡିଭାଇସ୍ ଚାଲୁଥିବା ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମର ସଂସ୍କରଣ ମଧ୍ୟ ଆମେ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବା | ଆମେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରୁ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ସିଧାସଳଖ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରୁ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୁଅନ୍ତି କିମ୍ବା ଟିକେଟ୍ କିଣନ୍ତି ଆମେ ସିଧାସଳଖ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରୁ | ଯଦି ଆପଣ ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଫୋନ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମକୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି ତେବେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରୁ | ଆମେ ତୁମଠାରୁ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିଥାଉ | ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ର ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଆମେ ଗୁଗୁଲ୍ ଆନାଲିଟିକ୍ସ, ଗୁଗୁଲ୍ ୱେବମାଷ୍ଟର, ବ୍ରାଉଜର୍ କୁକିଜ୍ ଏବଂ ୱେବ୍ ବିକନ୍ ପରି ଟ୍ରାକିଂ ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରୁ | ଆମେ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇଥାଉ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ ଆମର ୱେବସାଇଟରେ ଏକ ସମନ୍ୱିତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବିଶିଷ୍ଠ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ୍ ଆମ ବିଷୟରେ କିଛି ସୂଚନା ଦେବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ଇମେଲ ଠିକଣା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିପାରେ |  

ଅଧିକାର

ଯଦି ଆପଣ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଗୋପନୀୟତା ଉପରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଏହି ନୀତି ଏବଂ ୱେବସାଇଟ୍ ର ବ୍ୟବହାର ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଅଧୀନରେ ଅଛି | ଉପରୋକ୍ତ ବିଷୟଗୁଡିକ ସହିତ, ଏହି ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଉପୁଜୁଥିବା କୌଣସି ବିବାଦ ଭାରତର ନିୟମ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେବ |