ଗୁଗୁଲ୍ ମିଟ୍ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଭିଡିଓ ମିଟିଂ – ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣା ହେଇଯିବ

0 677

ଆଜିଠାରୁ ଗୁଗୁଲର ନିଜସ୍ୱ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଆପ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣା ଯାଉଛି ବୋଲି ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ କମ୍ପାନୀ ଆଜି ଘୋଷଣା କରିଛି। ପେଡ୍ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମିଟ୍ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଏକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆପ୍ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିସ୍ତାରକୁ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସରକାର ଲଗାଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ସେବାଗୁଡିକର ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହି ଆପ୍ ଧୀରେ ଧୀରେ ମାଗଣା ଗଡ଼ୁଛି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ମିଟ୍ ଆପ୍ କଲ୍ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିବାକୁ ଗୁଗୁଲ୍ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷା ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା, ମୁଖ୍ୟତ ଏହା ଏକ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଟ୍ ୱେବରେ ଏବଂ iOS କିମ୍ବା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମାଗଣାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେଠାରୁ ସହଜରେ ଆରମ୍ଭ କିମ୍ବା ଯୋଗଦାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ମିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଗୁଗୁଲ୍ 100 ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଦେଇଥାଏ |

ଗୁଗୁଲ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି Gmail ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ଡକସ୍ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଉପକରଣର ମାଗଣା ସଂସ୍କରଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବାବେଳେ, ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏକ ନୂତନ ସେବା ମିଟ୍ ପାଇଁ କୌଣସି ସମାନତା ନାହିଁ |

ଏକ ବ୍ଲଗ୍ ପୋଷ୍ଟରେ, ଟେକ୍ କମ୍ପାନୀ ଅଂଶୀଦାର କରିଛି ଯେ, ଏହା ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମିଟ୍ ମାଗଣା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିବା

ଉପ-ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ତଥା ଜିଏମ୍, ଜି ସୁଟ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଆମେ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଟ୍, ଆମର ପ୍ରିମିୟମ୍ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଉତ୍ପାଦ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣା, ଉପଲବ୍ଧତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛୁ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଯେ ଆପ୍ ର ମାଗଣା ସଂସ୍କରଣ ମେ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଗଡ଼ାଯିବ ଏବଂ ପ୍ରିମିୟମ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ଉପଲବ୍ଧ ସମସ୍ତ ସେବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

“ମେ ମାସ ଆରମ୍ଭରୁ, ଯେକୌଣସି ଇମେଲ୍ ଠିକଣା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମିଟ୍ ପାଇଁ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆମର ବ୍ୟବସାୟ ତଥା ଶିକ୍ଷା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଅନେକ ସମାନ ବୈଶିଷ୍ଠ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ, ଯେପରିକି ସରଳ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଏବଂ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଅଂଶୀଦାର, ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ କ୍ୟାପସନ୍, ଏବଂ ଲେଆଉଟ୍ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖାପ ଖାଏ | ଏକ ବିସ୍ତାରିତ ଟାଇଲ୍ ଦୃଶ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରି ପସନ୍ଦ।, “

ଯଦି ତୁମେ ଅପଡେଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହଁ, ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯେତେବେଳେ ଲାଭ ହାସଲ କରିପାରିବ ସେତେବେଳେ ସୂଚିତ ହେବା ପାଇଁ ତୁମେ ଏଠାରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ |

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.