ଫେସବୁକ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କ୍ରସ୍ ପୋଷ୍ଟିଂ କାହାଣୀ ପରୀକ୍ଷା କରୁଛି

0 727

ନୂତନ ବିକଳ୍ପ କାହାଣୀଗୁଡ଼ିକୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅଦଳବଦଳ ଭାବରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ |ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜଏଣ୍ଟ୍ ଫେସବୁକ୍ ଏକ ନୂତନ ଫିଚର ପରୀକ୍ଷା କରୁଛି ଯାହା ଫେସବୁକ୍ ଷ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ କ୍ରସ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ ବୋଲି ଟେକ୍ କ୍ରଞ୍ଚ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି।

ସମ୍ପ୍ରତି, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ ଫେସବୁକ୍ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଅଂଶୀଦାର ହୋଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଓଲଟା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଫେସବୁକ ଏହାର ଅବଶିଷ୍ଟ ସେବା ସହିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ଏକୀଭୂତ କରିବାରେ ଲାଗିଥିବାରୁ ଏହି ଫିଚର ଆସିଛି |

ଫେସବୁକ୍ ମୁଖପାତ୍ରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରସ-ପୋଷ୍ଟିଂ ଫିଚର ପରୀକ୍ଷଣ କରୁଛି, ଯାହା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ସହଜ କରିବ, କାରଣ ଫେସବୁକ୍ ବନାମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀ ଥାଇପାରନ୍ତି। ଫେସବୁକ୍ ଏହାର ଆପ୍ସରେ କାହାଣୀଗୁଡିକ କିପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ସରଳୀକରଣ ଏବଂ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିବ |

ନୂତନ ବିକଳ୍ପ କାହାଣୀଗୁଡିକ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ଅଦଳବଦଳ ଭାବରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ |

ଫେସବୁକ୍-ଟୁ-ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କ୍ରସ୍ ପୋଷ୍ଟିଂ ଫିଚର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ଜେନ ମଞ୍ଚୁନ୍ ୱଙ୍ଗଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା, ଯିଏ ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ନିୟମିତ ଭାବରେ ନୂତନ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ଫିଚର ଆବିଷ୍କାର କରିଥାଏ |

ଏହି ଫିଚର ଫେସବୁକ୍ ଆପରେ ଷ୍ଟୋରୀ ପ୍ରାଇଭେସୀ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ପେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପରୀକ୍ଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ନୂତନ “ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଷ୍ଟୋରୀ ଷ୍ଟୋରୀ” ଟୋଗଲ୍ ପାଇବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.